Як ми вже повідомляли раніше, через борг КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» за електроенергію з 31 серпня у помешканнях тернополян не було гарячої води. Після перемовин з енергетиками вдалося досягнути домовленостей.
Про це повідомили у прес-службі Тернопілської міськради.
Під час робочої зустрічі міського голови Сергія Надала із керівництвом ВАТ «Тернопільобленерго» та директором КП «Тернопільміськтеплокомуненерго, було обговорено ситуацію щодо заборгованості комунального підприємства за спожиту електроенергію та визначено графік погашення заборгованості.
«За результатами зустрічі у котельнях міста відновлено електропостачання і подача гарячої води у квартирах тернополян розпочнеться уже сьогодні. Заплановано, що котельні розпочнуть роботу із 17:00 год., а споживачі від котелень І.Франка та вул. Київська отримають гарячу воду із 18:00 год.», - розповів очільник міста.
«Відшкодування різниці, що виникає в тарифах, повинен здійснювати уряд, але це відбувається майже із річною затримкою, натомість енергетики виставляють рахунки за спожиті енергоносії відразу у наступному місяці», - пояснили у міськраді.
Постановою Уряду було виділено субвенцій для покриття різниці в тарифах усій Тернопільщині лише чотири мільйони, у той час коли лише Тернополю до кінця 2015 року необхідно більше 50 мільйонів гривень.
- 1 просмотр
