Ви є тут

Розклад руху приміських поїздів (Тернопіль)

Розклад приміських поїздів по станції Тернопіль на 2017

Сумісний розклад руху приміських поїздів (прибуття \ відправлення).

NN Маршрут Час
відправлення
Час
прибуття
Додатково
6202 Тернопіль-Волочиськ 03:57 05:23 щоденно
6203 Тернопіль-Зборів 07:07 07:59 щоденно
6271 Тернопіль-Заліщики 07:56 12:17 щоденно
6037 Тернопіль -Львів 08:28 11:24 щоденно
6253 Тернопіль-Ходорів 09:00 13:45 щоденно
6273 Тернопіль-Іване-Пусте 09:10 13:49 щоденно
6242 Тернопіль-Ланівці 09:15 11:48 щоденно
6204 Тернопіль-Волочиськ 09:19 10:47 щоденно
6041 Тернопіль-Львів 13:12 16:32 щоденно
6206 Тернопіль-Підволочиськ 16:25 17:39 щоденно
6045 Тернопіль-Львів 16:35 19:29 щоденно
6277 Тернопіль-Заліщики 18:19 23:34 щоденно
6208 Тернопіль- Підволочиськ 20:35 21:46 щоденно
6047 Тернопіль- Львів 20:43 23:40 щоденно
6279 Тернопіль-Іване-Пусте 20:57 01:56 щоденно
6244 Тернопіль-Ланівці 21:12 23:45 щоденно
6255 Тернопіль-Ходорів 21:15 02:00 щоденно

Прибуття в Тернопіль приміських поїздів - 2017

Сумісний розклад руху приміських поїздів (прибуття \ відправлення).

NN Маршрут Час
відправлення
Час
прибуття
Додатково
6270 Заліщики -Тернопіль 02:04 06:50 щоденно
6232 Красне-Тернопіль 05:06 06:57 щоденно
6201 Волочиськ-Тернопіль 05:40 07:03 щоденно
6241 Ланівці-Тернопіль 04:43 07:15 щоденно
6252 Ходорів-Тернопіль 02:30 07:21 щоденно
6272 Іване-Пусте-Тернопіль 02:50 07:35 щоденно
6204 Зборів-Тернопіль 08:11 09:05 щоденно
6036 Львів-Тернопіль 08:42 11:53 щоденно
6205 Волочиськ-Тернопіль 11:05 12:32 щоденно
6040 Львів-Тернопіль 13:20 16:14 щоденно
6274 Заліщики-Тернопіль 12:49 17:20 щоденно
6276 Іване-Пусте-Тернопіль 14:16 18:58 щоденно
6243 Ланівці - Тернопіль 16:33 19:05 щоденно
6256 Ходорів-Тернопіль 14:30 19:21 щоденно
6207 Підволочиськ-Тернопіль 18:11 19:26 щоденно
6044 Львів-Тернопіль 16:40 19:36 щоденно
6209 Підволочиськ -Тернопіль 22:19 23:34 щоденно
 
Додати новий коментар

Вхід через Google