Ви є тут

Розклад руху автобусів: автостанція №2 (Тернопіль)

 
Час відпр. Автовокзал відправлення Кінцевий пункт призначення Автобус Періодичність руху автобусів
05:50 Тернопіль 2 Іванівка/Тереб/ БАЗ 079
05:55 Тернопіль 2 Заздрість ПАЗ 21
06:00 Тернопіль 2 Маловоди Mercedes 612
06:00 Тернопіль 2 Папірня БАЗ 079
06:10 Тернопіль 2 Ілавче ГалАЗ
06:10 Тернопіль 2 Великий Говилів БАЗ 079
06:15 Тернопіль 2 Нестерівці Mercedes 18  СБВС-нет
06:20 Тернопіль 2 Ласківці 2 БАЗ 079
06:20 Тернопіль 2 Пізнанка БАЗ 079
06:25 Тернопіль 2 Жеребки Mercedes 312  ПН-нет
06:25 Тернопіль 2 Козова Mercedes 18
06:30 Тернопіль 2 Глещава Mercedes 612
06:30 Тернопіль 2 Киданці ПАЗ 25 СБВС
06:30 Тернопіль 2 Теребовля Mercedes 313
06:35 Тернопіль 2 Домаморич ПАЗ 3205 СБВС
06:35 Тернопіль 2 Кальне Богдан 22
06:35 Тернопіль 2 Підволочиськ Богдан 21
06:40 Тернопіль 2 Конюхи БАЗ 079
06:45 Тернопіль 2 Токи ПАЗ 3205(м)
06:50 Тернопіль 2 Голотки Богдан 25
06:50 Тернопіль 2 Теребовля ПАЗ 20
06:55 Тернопіль 2 Довжанка Богдан 22  СБВС-нет
07:00 Тернопіль 2 Домаморич ПАЗ 3205  СБВС-нет
07:00 Тернопіль 2 Ланівці Mercedes 18
07:00 Тернопіль 2 Піщане Mercedes 18
07:10 Тернопіль 2 Бзовиця Богдан 23
07:15 Тернопіль 2 Козівка ХАЗ 20
07:15 Тернопіль 2 Ласківці 2 БАЗ 079
07:15 Тернопіль 2 Підволочиськ БАЗ 079
07:30 Тернопіль 2 Багатківці ПАЗ 23 СБ
07:30 Тернопіль 2 Збараж Кп ПАЗ 25  СБВС-нет
07:30 Тернопіль 2 Конюхи Богдан 21 СБВС
07:30 Тернопіль 2 Покропивна БАЗ 079
07:35 Тернопіль 2 Домаморич ПАЗ 3205 СБВС
07:35 Тернопіль 2 Мар'янівка Богдан 20
07:40 Тернопіль 2 Скоморохи/Терн/ БАЗ 079
07:50 Тернопіль 2 Забойки ПАЗ 23
07:50 Тернопіль 2 Зборів Богдан 22  ВС-нет
07:50 Тернопіль 2 Киданів Mercedes 23
07:50 Тернопіль 2 Ланівці Богдан 25
07:50 Тернопіль 2 Підволочиськ ПАЗ 23  ВС-нет
07:55 Тернопіль 2 Довжанка Богдан 22  СБВС-нет
08:00 Тернопіль 2 Збараж Кп Mercedes спринтер
08:00 Тернопіль 2 Теребовля Богдан 22
08:05 Тернопіль 2 Збараж Кп БАЗ 079
08:10 Тернопіль 2 Домаморич ПАЗ 3205  СБВС-нет
08:10 Тернопіль 2 Збараж Кп БАЗ 27  ВС-нет
08:15 Тернопіль 2 Денисів Богдан 22
08:20 Тернопіль 2 Борщівка/Лан/ Богдан 25  ВС-нет
08:20 Тернопіль 2 Скалат Volkswagen 21  СБВС-нет
08:25 Тернопіль 2 Годів БАЗ 24
08:25 Тернопіль 2 Дворіччя Богдан 21
08:25 Тернопіль 2 Жеребки Mercedes 312  ПН-нет
08:30 Тернопіль 2 Серетець Mercedes  СБ-нет
08:35 Тернопіль 2 Теребовля ПАЗ 20
08:40 Тернопіль 2 Мусорівці ПАЗ 23
08:45 Тернопіль 2 Бенева Mercedes 612
08:55 Тернопіль 2 Дичків ПАЗ 23 СБВС
08:55 Тернопіль 2 Довжанка Богдан 22  СБВС-нет
08:55 Тернопіль 2 Домаморич ПАЗ 3205 СБВС
08:55 Тернопіль 2 Заздрість ПАЗ 21
08:55 Тернопіль 2 Козівка ХАЗ 20
09:00 Тернопіль 2 Башуки Mercedes 21  СР-нет
09:00 Тернопіль 2 Дичків ПАЗ 23  СБВС-нет
09:00 Тернопіль 2 Збараж Кп ПАЗ 25 СБВС
09:00 Тернопіль 2 Зборів Mercedes 312
09:05 Тернопіль 2 Ланівці Mercedes 18
09:10 Тернопіль 2 Іванівка/Тереб/ БАЗ 079
09:10 Тернопіль 2 Хмелиська Богдан 22
09:15 Тернопіль 2 Лозівка Mercedes 18
09:20 Тернопіль 2 Ілавче ГалАЗ
09:20 Тернопіль 2 Зарваниця БАЗ 28 ПТСБВС
09:20 Тернопіль 2 Скоморохи/Терн/ БАЗ 079
09:30 Тернопіль 2 Баворів ПАЗ 23
09:30 Тернопіль 2 Доброводи ПАЗ 23
09:30 Тернопіль 2 Домаморич ПАЗ 3205  СБВС-нет
09:40 Тернопіль 2 Кальне Богдан 22
09:45 Тернопіль 2 Ласківці 2 БАЗ 079
09:45 Тернопіль 2 Настасів Богдан 22
09:50 Тернопіль 2 Залізці ПАЗ 23
09:50 Тернопіль 2 Красівка ПАЗ 23  СБВС-нет
09:50 Тернопіль 2 Ланівці Богдан 25 ПТВС
09:55 Тернопіль 2 Підволочиськ БАЗ 079
10:00 Тернопіль 2 Нестерівці Mercedes 18
10:05 Тернопіль 2 Гумниська БАЗ 24
10:05 Тернопіль 2 Дичків ПАЗ 23 СБВС
10:10 Тернопіль 2 Глещава Mercedes 612  ПН-нет
10:10 Тернопіль 2 Осівці Iveco
10:10 Тернопіль 2 Теребовля ПАЗ 20
10:15 Тернопіль 2 Збараж Кп БАЗ 27 ЧТ
10:20 Тернопіль 2 Великий Говилів БАЗ 079
10:20 Тернопіль 2 Збараж Кп БАЗ 079
10:20 Тернопіль 2 Манаїв ПАЗ 32054  ПН-нет
10:30 Тернопіль 2 Баворів ПАЗ 23
10:30 Тернопіль 2 Багатківці Mercedes 19  СБВС-нет
10:30 Тернопіль 2 Жеребки Mercedes 312  ПН-нет
10:30 Тернопіль 2 Ланівці Mercedes 18
10:35 Тернопіль 2 Домаморич Богдан 22  СБВС-нет
10:35 Тернопіль 2 Мар'янівка Богдан 20
10:40 Тернопіль 2 Великий Ходачків/Центр/ Mercedes 21
10:40 Тернопіль 2 Ласківці 2 БАЗ 079
10:45 Тернопіль 2 Денисів Богдан 22
10:50 Тернопіль 2 Лучка Mercedes 411  СБВС-нет
10:50 Тернопіль 2 Скалат ПАЗ 23
10:50 Тернопіль 2 Щаснівка ПАЗ 32054
10:55 Тернопіль 2 Забойки ПАЗ 23
10:55 Тернопіль 2 Романівка/Тереб/ Богдан 22
11:00 Тернопіль 2 Домаморич ПАЗ 3205 СБВС
11:00 Тернопіль 2 Киданці Mercedes спринтер
11:00 Тернопіль 2 Красна Mercedes 312  ВС-нет
11:00 Тернопіль 2 Теребовля Mercedes 310  СБВС-нет
11:10 Тернопіль 2 Сущин Богдан 22
11:20 Тернопіль 2 Гвардійське БАЗ 079
11:20 Тернопіль 2 Добромірка ПАЗ 23
11:20 Тернопіль 2 Зборів БАЗ 079
11:30 Тернопіль 2 Баворів ПАЗ 23
11:30 Тернопіль 2 Чернилівка Богдан 25
11:40 Тернопіль 2 Дичків ПАЗ 23
11:40 Тернопіль 2 Малі Вікнини Mercedes 21
11:40 Тернопіль 2 Романівка/Тереб/ Богдан 21
11:45 Тернопіль 2 Зборів Mercedes 21
11:45 Тернопіль 2 Ланівці Mercedes 18
11:50 Тернопіль 2 Фащівка ПАЗ 32054
12:00 Тернопіль 2 Довжанка Богдан 22  СБВС-нет
12:00 Тернопіль 2 Кобиловолоки БАЗ 24
12:00 Тернопіль 2 Настасів Богдан 22
12:05 Тернопіль 2 Підволочиськ ПАЗ 32051
12:10 Тернопіль 2 Глинна БАЗ 079
12:10 Тернопіль 2 Залізці ПАЗ 23
12:15 Тернопіль 2 Козова Mercedes 18
12:15 Тернопіль 2 Лошнів ПАЗ 20
12:15 Тернопіль 2 Нестерівці Mercedes 18  СБ-нет
12:15 Тернопіль 2 Теребовля Mercedes 313
12:20 Тернопіль 2 Жабиня БАЗ 24
12:20 Тернопіль 2 Увисла БАЗ 079
12:25 Тернопіль 2 Мала Березовиця ПАЗ 23
12:25 Тернопіль 2 Папірня БАЗ 079
12:30 Тернопіль 2 Баворів ПАЗ 23
12:30 Тернопіль 2 Домаморич ПАЗ 3205  СБВС-нет
12:30 Тернопіль 2 Лучка Mercedes 411  СБВС-нет
12:40 Тернопіль 2 Підволочиськ ПАЗ 23
12:45 Тернопіль 2 Ланівці Богдан 25
12:45 Тернопіль 2 Хоростків БАЗ 079
12:50 Тернопіль 2 Козівка ХАЗ 20
12:50 Тернопіль 2 Манаїв Mercedes 18
12:50 Тернопіль 2 Мусорівці ПАЗ 23
13:00 Тернопіль 2 Дворіччя Богдан 21
13:00 Тернопіль 2 Домаморич ПАЗ 3205 СБВС
13:00 Тернопіль 2 Збараж Кп ПАЗ 25
13:00 Тернопіль 2 Пізнанка БАЗ 079  ПН-нет
13:00 Тернопіль 2 Скоморохи/Терн/ БАЗ 079
13:05 Тернопіль 2 Дичків ПАЗ 23  СБВС-нет
13:05 Тернопіль 2 Розгадів БАЗ 079
13:10 Тернопіль 2 Великий Ходачків/Центр/ Mercedes 21
13:10 Тернопіль 2 Ласківці 2 БАЗ 079
13:15 Тернопіль 2 Дичків ПАЗ 23 СБВС
13:15 Тернопіль 2 Доброводи ПАЗ 23
13:15 Тернопіль 2 Хоростків Богдан 25
13:20 Тернопіль 2 Бзовиця Богдан 23  ПН-нет
13:20 Тернопіль 2 Великий Говилів БАЗ 079
13:20 Тернопіль 2 Киданів Mercedes 23
13:25 Тернопіль 2 Ланівці Mercedes 18
13:30 Тернопіль 2 Баворів ПАЗ 23
13:30 Тернопіль 2 Збараж Кп БАЗ 27  ВС-нет
13:30 Тернопіль 2 Мар'янівка Богдан 20  СБВС-нет
13:35 Тернопіль 2 Красівка ПАЗ 23  СБВС-нет
13:40 Тернопіль 2 Іванівка/Тереб/ БАЗ 079
13:40 Тернопіль 2 Глещава Mercedes 612
13:40 Тернопіль 2 Підволочиськ Богдан 22
13:45 Тернопіль 2 Денисів Богдан 22
13:45 Тернопіль 2 Зборів Богдан 22  ВС-нет
13:45 Тернопіль 2 Підволочиськ Богдан 25
13:50 Тернопіль 2 Теребовля ПАЗ 20
13:55 Тернопіль 2 Жеребки Mercedes 312  ПН-нет
14:00 Тернопіль 2 Довжанка Богдан 22  СБВС-нет
14:00 Тернопіль 2 Збараж Кп БАЗ 079  ПН-нет
14:00 Тернопіль 2 Конюхи Богдан 21 ПТСБВС
14:00 Тернопіль 2 Конюхи Богдан а09202 ПТСБВС-нет 
14:00 Тернопіль 2 Настасів Богдан 22 СБВС
14:05 Тернопіль 2 Застав'я БАЗ 079
14:05 Тернопіль 2 Ласківці 2 БАЗ 079
14:15 Тернопіль 2 Забойки ПАЗ 23  СБВС-нет
14:20 Тернопіль 2 Домаморич ПАЗ 3205 СБВС
14:20 Тернопіль 2 Ланівці Mercedes 18
14:20 Тернопіль 2 Покропивна БАЗ 079
14:20 Тернопіль 2 Щаснівка ПАЗ 3205(м)
14:25 Тернопіль 2 Кальне Богдан 22
14:30 Тернопіль 2 Заздрість ПАЗ 21
14:30 Тернопіль 2 Залізці ПАЗ 23
14:35 Тернопіль 2 Забойки ПАЗ 23 ВС
14:35 Тернопіль 2 Мар'янівка Богдан 20
14:35 Тернопіль 2 Остап'є Volkswagen 21  СБВС-нет
14:40 Тернопіль 2 Романівка/Тереб/ Богдан 22
14:40 Тернопіль 2 Скоморохи/Терн/ БАЗ 079
14:50 Тернопіль 2 Домаморич ПАЗ 3205  СБВС-нет
14:50 Тернопіль 2 Зарваниця БАЗ 28 ПТСБВС
14:50 Тернопіль 2 Красівка ПАЗ 23  СБВС-нет
14:50 Тернопіль 2 Лучка Mercedes 411  СБВС-нет
14:50 Тернопіль 2 Підволочиськ ЛАЗ 3695
14:50 Тернопіль 2 Серетець Mercedes  СБ-нет
15:00 Тернопіль 2 Ілавче ГалАЗ
15:00 Тернопіль 2 Висипівці Богдан 18  ВС-нет
15:00 Тернопіль 2 Годів БАЗ 24
15:00 Тернопіль 2 Ласківці 2 БАЗ 079
15:00 Тернопіль 2 Лошнів ПАЗ 20
15:00 Тернопіль 2 Підволочиськ БАЗ 079
15:00 Тернопіль 2 Скалат ПАЗ 23  ВС-нет
15:10 Тернопіль 2 Зборів Mercedes 312
15:10 Тернопіль 2 Ланівці Mercedes 18
15:15 Тернопіль 2 Баворів ПАЗ 23
15:20 Тернопіль 2 Дворіччя Богдан 21
15:20 Тернопіль 2 Дичків ПАЗ 23 СБВС
15:20 Тернопіль 2 Збараж Кп Mercedes спринтер
15:25 Тернопіль 2 Лозівка Mercedes 18
15:30 Тернопіль 2 Жабиня БАЗ 24
15:30 Тернопіль 2 Козівка ХАЗ 20
15:35 Тернопіль 2 Збараж Кп БАЗ 27  ВС-нет
15:35 Тернопіль 2 Осівці Iveco
15:40 Тернопіль 2 Дичків ПАЗ 23  СБВС-нет
15:40 Тернопіль 2 Збараж Кп БАЗ 079  ПН-нет
15:45 Тернопіль 2 Великий Ходачків/Центр/ Mercedes 21
15:45 Тернопіль 2 Мар'янівка ПАЗ 23 СБВС
15:50 Тернопіль 2 Бережани Mercedes 21
15:50 Тернопіль 2 Драганівка Mercedes спринтер
15:55 Тернопіль 2 Ласківці 2 БАЗ 079
15:55 Тернопіль 2 Настасів Богдан 22  СБВС-нет
16:00 Тернопіль 2 Баворів ПАЗ 23
16:00 Тернопіль 2 Денисів Богдан 22
16:00 Тернопіль 2 Добромірка ПАЗ 23
16:00 Тернопіль 2 Довжанка Богдан 22  СБВС-нет
16:00 Тернопіль 2 Домаморич ПАЗ 3205 СБВС
16:00 Тернопіль 2 Підволочиськ Богдан 21
16:05 Тернопіль 2 Козова Mercedes 18
16:05 Тернопіль 2 Манаїв ПАЗ 32054
16:05 Тернопіль 2 Теребовля Mercedes 310  СБВС-нет
16:10 Тернопіль 2 Гумниська БАЗ 24
16:15 Тернопіль 2 Підволочиськ ПАЗ 23
16:15 Тернопіль 2 Пізнанка БАЗ 079 ПТСБВС
16:20 Тернопіль 2 Ланівці Богдан 25 ПТВС
16:20 Тернопіль 2 Остальці Богдан 22
16:25 Тернопіль 2 Забойки ПАЗ 23
16:25 Тернопіль 2 Кобиловолоки БАЗ 24  СБ-нет
16:25 Тернопіль 2 Конюхи БАЗ 079
16:30 Тернопіль 2 Башуки Mercedes 21  СР-нет
16:30 Тернопіль 2 Домаморич ПАЗ 3205  СБВС-нет
16:30 Тернопіль 2 Красівка ПАЗ 23  СБВС-нет
16:30 Тернопіль 2 Маловоди Mercedes 612 ПТСБВС
16:35 Тернопіль 2 Глещава БАЗ 079
16:40 Тернопіль 2 Щаснівка ПАЗ 32054
16:45 Тернопіль 2 Баворів ПАЗ 23
16:45 Тернопіль 2 Багатківці ПАЗ 23 ВС
16:50 Тернопіль 2 Романівка/Тереб/ Богдан 21
16:50 Тернопіль 2 Скалат ПАЗ 23
16:50 Тернопіль 2 Хоми ПАЗ 23
17:00 Тернопіль 2 Дичків ПАЗ 23
17:00 Тернопіль 2 Залізці ПАЗ 23
17:00 Тернопіль 2 Красна Mercedes 312  ВС-нет
17:00 Тернопіль 2 Ланівці Mercedes 18
17:00 Тернопіль 2 Папірня БАЗ 079
17:00 Тернопіль 2 Розгадів БАЗ 079 ВС
17:00 Тернопіль 2 Скоморохи/Терн/ БАЗ 079
17:10 Тернопіль 2 Козівка ХАЗ 20
17:10 Тернопіль 2 Мусорівці ПАЗ 23
17:10 Тернопіль 2 Різдвяни Mercedes 313
17:10 Тернопіль 2 Чернилівка Богдан 25
17:20 Тернопіль 2 Довжанка Богдан 22  СБВС-нет
17:20 Тернопіль 2 Домаморич ПАЗ 3205 СБВС
17:20 Тернопіль 2 Хоростків БАЗ 079 ПТВС
17:25 Тернопіль 2 Багатківці Mercedes 19  СБВС-нет
17:25 Тернопіль 2 Великий Ходачків/Центр/ Mercedes 21
17:25 Тернопіль 2 Гвардійське БАЗ 079 СБВС
17:30 Тернопіль 2 Застав'я БАЗ 079
17:30 Тернопіль 2 Зборів БАЗ 079
17:30 Тернопіль 2 Лошнів ПАЗ 20
17:30 Тернопіль 2 Хоростків БАЗ 079
17:40 Тернопіль 2 Доброводи ПАЗ 23
17:45 Тернопіль 2 Денисів Богдан 22
17:45 Тернопіль 2 Драганівка Mercedes спринтер
17:45 Тернопіль 2 Збараж Кп ПАЗ 25
17:50 Тернопіль 2 Ілавче ГалАЗ
17:50 Тернопіль 2 Домаморич ПАЗ 3205  СБВС-нет
17:50 Тернопіль 2 Збараж Кп БАЗ 079
17:50 Тернопіль 2 Розгадів БАЗ 079  ВС-нет
17:55 Тернопіль 2 Заздрість ПАЗ 21
17:55 Тернопіль 2 Залізці ПАЗ 23 ПТ
17:55 Тернопіль 2 Хмелиська Богдан 22
18:00 Тернопіль 2 Нестерівці Mercedes 18  СБ-нет
18:00 Тернопіль 2 Підволочиськ ЛАЗ 3695
18:05 Тернопіль 2 Глинна БАЗ 079
18:10 Тернопіль 2 Жеребки Mercedes 312  ПН-нет
18:15 Тернопіль 2 Великий Говилів БАЗ 079 ПТ
18:15 Тернопіль 2 Серетець Mercedes  СБВС-нет
18:20 Тернопіль 2 Гвардійське БАЗ 079  СБВС-нет
18:20 Тернопіль 2 Зборів Богдан 22  ПТВС-нет
18:20 Тернопіль 2 Кальне Богдан 22 ПТВС
18:25 Тернопіль 2 Висипівці Богдан 18  ВС-нет
18:25 Тернопіль 2 Забойки ПАЗ 23
18:30 Тернопіль 2 Дворіччя Богдан 21
18:40 Тернопіль 2 Домаморич ПАЗ 3205 СБВС
18:45 Тернопіль 2 Довжанка Богдан 22  СБВС-нет
19:00 Тернопіль 2 Борщівка/Лан/ Богдан 25  СБ-нет
19:10 Тернопіль 2 Зборів Богдан 22  СБВС-нет
Додати новий коментар

Вхід через Google