Ви є тут

Розклад руху автобусів, автовокзал Тернополя

 
Час відпр. Автовокзал відправлення Кінцевий пункт призначення Автобус Періодичність руху автобусів
00:25 Одеса Привокзальна Хуст Neoplan 45 Ч3
00:30 Неаполь Київ Дачна Neoplan 116 ВТ
00:35 Херсон Варшава "Заходня" Neoplan 116
01:20 Київ Познань Neoplan 40 ЧТВС
01:50 Варшава Кам.Подільський Neoplan 40 ПТ
02:40 Варшава Мог.Подільський Neoplan 116
02:40 Познань Київ Neoplan 40 ВТСБ
03:00 Київ Ів.Франківськ 2 Neoplan 45
03:50 Київ Городенка Setra с215  ПН-нет С 11.04.17
04:00 Єлена Гура Черкаси Neoplan 116 ВТСРСБ С 04.05.17
04:00 Щецин Нова Каховка MAN 50
04:40 Прага Флоренс Херсон Neoplan 116 ПН
04:50 Карлові Вари Одеса З-Ий Вокзал Neoplan 116 ВТСРСБ
05:00 Тернопіль Жабиня БАЗ 079
05:10 Тернопіль Годів БАЗ 24  ВС-нет
05:10 Тернопіль Монастириська Mercedes 612
05:15 Гданськ Вінниця Neoplan 316
05:15 Прага Флоренс Вінниця Neoplan 40 ПНВТ
05:15 Тернопіль Ів.Франківськ 2 БАЗ 29
05:15 Тернопіль Рівне БАЗ 079
05:20 Київ Яремча Neoplan 40
05:20 Тернопіль Поручин Богдан а092
05:25 Тернопіль Зелене/Гус/ Mercedes 609
05:30 Прага Флоренс Херсон Neoplan 116 ПТ
05:30 Тернопіль Велика Плавуча ЗАЗ I VAN 25
05:45 Тернопіль Оліїв Богдан 22  ПНСБВС-нет
05:50 Карлові Вари Одеса З-Ий Вокзал Neoplan 116 ПТ
05:50 Прага Розтіли Хмільник Neoplan 40 СБ
05:50 Тернопіль Луцьк БАЗ 079
05:50 Тернопіль Мельниця Подільська БАЗ 079
05:50 Тернопіль Підгайці ГалАЗ 3209  ВС-нет
06:00 Тернопіль Вибудів Mercedes
06:00 Тернопіль Львів Iveco СС80Е 
06:00 Щецин Херсон Neoplan 40 ВТСРПТ
06:00 Щецин Херсон Neoplan 40 ПНЧТСБВС
06:05 Тернопіль Магдаліївка ПАЗ 32051  ЧТ-нет
06:10 Золочів Чернівці Mercedes 604  
06:10 Тернопіль Великі Вікнини ПАЗ 672(м)
06:10 Тернопіль Вербовець Mercedes 18
06:10 Тернопіль Таурів Богдан а09202
06:15 Тернопіль Дмухівці БАЗ 079
06:15 Тернопіль Зол.Потік БАЗ 079
06:20 Тернопіль Ів.Франківськ 2 Volkswagen lt35
06:20 Тернопіль Луцьк БАЗ 079
06:20 Тернопіль Нетерпинці Mercedes 411 ВТСБВС ;
06:20 Тернопіль Підволочиськ Богдан 22
06:20 Тернопіль Чортків Богдан 25
06:30 Познань Кам.Подільський Neoplan 51 ВТ С 01.06.17
06:30 Тернопіль Ів.Франківськ 2 Iveco 3510
06:30 Тернопіль Мильне БАЗ 29
06:35 Тернопіль Бучач Mercedes 17
06:35 Тернопіль Чернівці БАЗ 079
06:40 Тернопіль Львів Volkswagen lt35
06:40 Хмельницький Гроттамінарда Van Hool ЧТ
06:45 Тернопіль Нетішин Богдан а091
06:50 Тернопіль Гусятин Богдан а092
06:55 Збараж Хмельницький БАЗ 079
07:00 Збараж Буковель БАЗ 29
07:00 Тернопіль Борщів БАЗ 079
07:00 Тернопіль Варшава Neoplan 40  С 17.04.17
07:00 Тернопіль Кременецьь Mercedes 609  ВС-нет
07:00 Тернопіль Почаїв ПАЗ 27
07:00 Щецин Умань Neoplan 40  С 18.04.17
07:00 Щецин Умань Neoplan 40  С 19.04.17
07:05 Лодзь Чернівці Van Hool
07:05 Познань Летичів Neoplan 40  С 20.04.17
07:05 Тернопіль Трускавецьь БАЗ 079
07:05 Тернопіль Хатки Богдан а092  СБВС-нет
07:10 Прага Флоренс Кам.Подільський Neoplan 40  ВТЧТ-нет
07:15 Варшава Одеса Привокзальна Neoplan 40
07:15 Тернопіль Чортків Mercedes 18
07:20 Рівне Чернівці Mercedes спринтер
07:20 Тернопіль Львів Mercedes спринтер
07:25 Тернопіль Ів.Франківськ 2 ЗАЗ I VAN 25
07:25 Тернопіль Мшанець/Збор/ БАЗ 079
07:30 Познань Херсон Neoplan 40 ВТСРПТ
07:30 Познань Херсон Neoplan 40  ВТСРПТ-нет
07:30 Слупськ Херсон Neoplan 40  С 12.01.17
07:30 Тернопіль Рівне БАЗ 29
07:30 Тернопіль Херсон Neoplan 40
07:35 Тернопіль Більче-Золоте БАЗ 29
07:35 Тернопіль Ренів Mercedes 13  СБВС-нет
07:39 Тернопіль Калуш БАЗ 29
07:40 Бидгощ Чернівці Neoplan 40
07:40 Гдиня Херсон Neoplan 316 ПНСРПТ
07:45 Тернопіль Броди БАЗ 079  С 26.04.17
07:50 Варшава Борщів Neoplan 40  ЧТ-нет
07:50 Варшава Борщів Neoplan 40 ЧТ
07:50 Вроцлав Вінниця Van Hool 200 ПНЧТСБ
07:50 Вроцлав Вінниця Neoplan 116 СРПТВС
07:50 Тернопіль Кам.Подільський БАЗ 079
07:50 Тернопіль Кременецьь Volkswagen 17
07:50 Чернівці Пінськ БАЗ 079  
07:55 Тернопіль Чортків БАЗ 24  ВС-нет
08:00 Збараж Ів.Франківськ 2 БАЗ 29
08:00 Тернопіль Авелліно Van Hool ПТ
08:00 Тернопіль Бережани ЗАЗ I VAN 22  ВС-нет
08:00 Тернопіль Золочів БАЗ 079
08:00 Тернопіль Луцьк БАЗ 29
08:00 Тернопіль Почаїв БАЗ 079
08:00 Херсон Щецин Neoplan 40  
08:05 Тернопіль Козина Mercedes 312  ВС-нет
08:10 Тернопіль Настасів Богдан 22
08:10 Тернопіль Підгайці Богдан 25
08:15 Одеса Ів.Франківськ 2 БАЗ 079 СБ
08:20 Тернопіль Бережани Volkswagen 2
08:20 Тернопіль Гусятин Богдан а09202 ПТ
08:20 Чернівці Рівне Neoplan 216
08:25 Тернопіль Чернівці пегасо 35  С 01.01.17
08:30 Тернопіль Дмухівці БАЗ 079
08:30 Тернопіль Збараж Кп Mercedes 312
08:30 Тернопіль Зол.Потік БАЗ 079
08:30 Тернопіль Київ Mercedes спринтер
08:30 Тернопіль Курники ПАЗ 21  ВС-нет
08:30 Тернопіль Саджівка Богдан а09202
08:40 Бучач Хмельницький БАЗ 079
08:40 Волочиськ Львів БАЗ 079
08:40 Гданськ З-Ий Вокзал Одеса Neoplan 40
08:40 Познань Київ Neoplan 40 ЧТВС
08:40 Тернопіль Кременецьь БАЗ 079
08:40 Тернопіль Чортків БАЗ 29
08:45 Тернопіль Бережани ЗАЗ I VAN 26
08:45 Тернопіль Драганівка Mercedes 611
08:50 Підволочиськ Рахів БАЗ 29
08:50 Підволочиськ Рахів Богдан 27
08:50 Тернопіль Червоноград Mercedes 18
08:55 Тернопіль Гусятин Богдан а092
08:55 Тернопіль Стрий БАЗ 29
09:00 Тернопіль Борщів БАЗ 29
09:00 Тернопіль Велика Лука Богдан а09202  СБВС-нет
09:00 Тернопіль Підгайці I VAN
09:05 Тернопіль Кременецьь Mercedes спринтер
09:05 Тернопіль Чортків БАЗ 28
09:10 Тернопіль Забойки Mercedes 611
09:15 Тернопіль Бережани ПАЗ 23
09:15 Тернопіль Збараж Кп Mercedes 312
09:15 Тернопіль Кам.Подільський БАЗ 079
09:20 Підволочиськ Кути БАЗ 29
09:20 Познань Чернівці Neoplan 40  
09:20 Познань Чернівці Neoplan 40 СБ
09:20 Тернопіль Кременецьь Volkswagen lt46
09:25 Ів.Франківськ 2 Рівне БАЗ 25
09:25 Тернопіль Золочів Mercedes 811
09:30 Тернопіль Мшанець/Збор/ БАЗ 079  ПН-нет
09:30 Тернопіль Чортків БАЗ 28
09:30 Тернопіль Шумськ БАЗ 079
09:35 Гданськ Умань Van Hool ВТПТ
09:35 Тернопіль Гусятин БАЗ 079  ВС-нет
09:35 Тернопіль Целіїв БАЗ 079
09:40 Тернопіль Бережани ЗАЗ I VAN 26
09:45 Нова Каховка Щецин MAN 50
09:50 Дубно Ів.Франківськ 2 БАЗ 29
09:50 Кременецьь Чернівці Mercedes спринтер
09:55 Тернопіль Кременецьь Mercedes 311
09:55 Тернопіль Чортків БАЗ 079  ВС-нет
10:00 Кременецьь Кам.Подільський Mercedes 18
10:00 Тернопіль Вінниця БАЗ 079
10:00 Тернопіль Золочів БАЗ 29
10:05 Зелена Гура Запоріжжя Van Hool 200
10:05 Тернопіль Копичинці БАЗ 079
10:05 Тернопіль Луцьк БАЗ 079
10:10 Тернопіль Почаїв БАЗ 079
10:10 Хоростків Львів Mercedes 18
10:15 Тернопіль Ів.Франківськ 2 БАЗ 29
10:15 Тернопіль Бережани ЗАЗ I VAN 26
10:15 Тернопіль Кременецьь Mercedes спринтер
10:15 Тернопіль Рудники БАЗ 27  ВС-нет
10:20 Кам.Подільський Львів БАЗ 079
10:20 Тернопіль Новосілка/Заліщ/ Рута 15
10:25 Львів Мог.Подільський БАЗ 29
10:25 Познань Хмельницький Neoplan 40 ПНСРПТ С 24.04.17
10:25 Тернопіль Драганівка Mercedes 611
10:25 Тернопіль Черче БАЗ 079
10:30 Гамбург Харків Neoplan 316 СРВС
10:30 Карлсруе Харків Neoplan 316 ВС
10:30 Карлсруе Харків Neoplan 316 СРВС
10:30 Тернопіль Гусятин БАЗ 079
10:35 Тернопіль Заліщики БАЗ 079
10:35 Тернопіль Рівне БАЗ 079
10:40 Львів Хмільник БАЗ 079
10:40 Тернопіль Окопи БАЗ 25
10:45 Заліщики Львів пегасо 35
10:50 Тернопіль Бережани ПАЗ 23
10:50 Тернопіль Кременецьь Mercedes спринтер
10:55 Кельн Херсон Neoplan 316 СРВС
10:55 Тернопіль Шумськ Mercedes 17 ПНПТВС
11:00 Рівне Ів.Франківськ 2 БАЗ 25
11:00 Тернопіль Авелліно Van Hool СР
11:00 Тернопіль Дмухівці БАЗ 079
11:00 Тернопіль Козова Богдан 22
11:00 Тернопіль Копичинці БАЗ 079
11:00 Тернопіль Ланівці ПАЗ 4234  ВС-нет
11:00 Тернопіль Чортків БАЗ 29
11:00 Харків Гамбург Neoplan 316 ВТСБ
11:00 Харків Карлсруе Neoplan 316 ВТ
11:00 Харків Карлсруе Neoplan 316 ВТСБ
11:00 Хмельницький Яремча БАЗ 079
11:00 Хмельницький Яремча Богдан 27
11:05 Тернопіль Велика Плавуча ЗАЗ I VAN 25 ПТСБВС
11:10 Ів.Франківськ 2 Луцьк БАЗ 29
11:10 Тернопіль Броди БАЗ 29
11:10 Тернопіль Збараж Кп Mercedes 312
11:10 Тернопіль Чортків БАЗ 28
11:10 Чернівці Щецин Neoplan 40
11:15 Одеса Барі Neoplan 116 ЧТВС
11:15 Тернопіль Вибудів Mercedes
11:15 Тернопіль Золочів ЗАЗ I VAN 25
11:20 Городок Львів БАЗ 079
11:20 Рівне Ів.Франківськ 2 МАЗ 24
11:20 Тернопіль Кременецьь Iveco 24
11:20 Тернопіль Курники ПАЗ 21  ВС-нет
11:20 Тернопіль Чортків БАЗ 079
11:25 Кобленц Херсон Neoplan 116 ВС
11:25 Кобленц Херсон Neoplan 116 СР
11:25 Тернопіль Підгайці Mercedes 312
11:25 Тернопіль Шумськ БАЗ 079
11:25 Трір Херсон Neoplan 116 СБ
11:25 Фрайбург Херсон Neoplan 116 СРВС
11:30 Тернопіль Бережани Mercedes 18  СБВС-нет
11:30 Тернопіль Городенка Mercedes vario
11:30 Тернопіль Коцюбинці БАЗ 079
11:30 Тернопіль Почаїв БАЗ 079
11:30 Тернопіль Хмельницький Mercedes 18
11:35 Тернопіль Самбір БАЗ 079
11:40 Ів.Франківськ 2 Рівне МАЗ 24
11:40 Кобленц Одеса Привоз Neoplan 49 ВС
11:40 Рівне Чернівці БАЗ 079
11:40 Тернопіль Кременецьь Iveco
11:40 Тернопіль Підгайці I VAN
11:40 Тернопіль Сков'ятин Mercedes 612
11:45 Тернопіль Гусятин БАЗ 079
11:45 Херсон Кельн Neoplan 316 СРСБ
11:50 Вінниця Гданськ Neoplan 316
11:50 Кам.Подільський Прага Флоренс Neoplan 40  ПНСБ-нет
11:50 Тернопіль Велика Лука Богдан а09202  СБВС-нет
11:50 Тернопіль Збараж Кп Mercedes 312
12:00 Миколаїв Салерно Neoplan 116 ПТ
12:00 Тернопіль Бережани ЗАЗ I VAN 26
12:00 Тернопіль Кременецьь Mercedes спринтер
12:00 Тернопіль Нетерпинці Mercedes 411 ПНСРПТ
12:00 Тернопіль Раковець Mercedes 609
12:05 Тернопіль Золочів БАЗ 079
12:05 Тернопіль Кременецьь Mercedes 21
12:05 Чернівці Рівне БАЗ 079
12:10 Тернопіль Ів.Франківськ 2 БАЗ 29
12:10 Тернопіль Драганівка Mercedes 611
12:10 Тернопіль Заліщики MAN1
12:10 Тернопіль Сатанів Mercedes 17
12:15 Тернопіль Мшанець/Збор/ БАЗ 079  ПН-нет
12:15 Тернопіль Таурів Богдан а09202
12:15 Тернопіль Теофіполь БАЗ 079
12:20 Тернопіль Борщів Рута
12:20 Тернопіль Кременецьь Mercedes 412
12:20 Трускавецьь Хмельницький Iveco 43
12:25 Мадрид Київ Neoplan 116 ПН
12:25 Тернопіль Ів.Франківськ 2 БАЗ 29
12:30 Почаїв Чернівці БАЗ 079
12:30 Тернопіль Гусятин БАЗ 079
12:30 Тернопіль Підгайці ГалАЗ 33209
12:30 Тернопіль Почаїв ПАЗ 27
12:35 Мадрид Київ Neoplan 116 ПН
12:35 Тернопіль Забойки Mercedes 611
12:35 Тернопіль Шепетівка БАЗ 079
12:40 Тернопіль Зол.Потік БАЗ 079
12:40 Тернопіль Кременецьь Mercedes 412
12:40 Тернопіль Оприлівці БАЗ 079  ПН-нет
12:40 Тернопіль Чортків ЗАЗ I VAN 26
12:40 Чернівці Москва Neoplan 49 СРПТВС
12:45 Тернопіль Зелене/Гус/ Mercedes 609  ПН-нет
12:45 Тернопіль Козова Mercedes 18
12:45 Тернопіль Нетерпинці Mercedes 411 ВТСБВС ;
12:50 Тернопіль Ів.Франківськ 2 БАЗ 28
12:50 Тернопіль Великі Вікнини ПАЗ 672(м)  ПН-нет
12:50 Тернопіль Підгайці Volkswagen lt35
12:50 Тернопіль Світязь БАЗ 079
12:50 Тернопіль Хмельницький Mercedes спринтер
12:55 Тернопіль Велика Лука Богдан а09202  СБВС-нет
12:55 Тернопіль Заліщики Богдан 22
12:55 Чернівці Почаїв БАЗ 079
13:00 Тернопіль Вербівка/Борщ/ Mercedes 612  ВС-нет
13:00 Тернопіль Калуш Mercedes 28
13:00 Тернопіль Кам.Подільський Mercedes спринтер
13:00 Тернопіль Кременецьь Mercedes спринтер
13:00 Тернопіль Прага Флоренс Neoplan 40 СБ
13:05 Тернопіль Гусятин БАЗ 079
13:05 Хмільник Львів БАЗ 079
13:10 Тернопіль Бережани ПАЗ 32054
13:10 Тернопіль Берем'яни/Жнібороди/ БАЗ 28
13:15 Тернопіль Кременецьь Volkswagen 17
13:15 Тернопіль Мельниця Подільська ЗАЗ I VAN 25
13:20 Тернопіль Городенка БАЗ 24  ВС-нет
13:20 Тернопіль Золочів БАЗ 079
13:20 Тернопіль Кам.Подільський ман 28
13:20 Тернопіль Рівне Mercedes 18
13:25 Тернопіль Монастириська Mercedes 412  СБВС-нет
13:25 Тернопіль Стрий ЗАЗ I VAN 25
13:25 Тернопіль Чортків Богдан 25
13:25 Херсон Щецин Neoplan 40  С 17.04.17
13:30 Львів Кам.Подільський БАЗ 079
13:30 Москва Чернівці Neoplan 49 ПНСРСБ
13:30 Тернопіль Бучач Mercedes 612  СБ-нет
13:30 Тернопіль Кременецьь Volkswagen lt35
13:30 Тернопіль Курники ПАЗ 21  ВС-нет
13:30 Тернопіль Магдаліївка ПАЗ 32051  ЧТ-нет
13:30 Тернопіль Шумськ Mercedes 24
13:35 Тернопіль Литячі Mercedes 18
13:35 Тернопіль Старий Нижбірок БАЗ 079
13:40 Москва Косів Neoplan 49 СРПТВС С 11.04.17
13:40 Тернопіль Бережани Volkswagen 2
13:40 Тернопіль Решнівка Mercedes 410  ПН-нет
13:45 Тернопіль Кременецьь а075
13:50 Львів Тульчин Setra с215
13:50 Тернопіль Більче-Золоте Богдан 25
13:50 Тернопіль Вербовець Mercedes 18
13:50 Тернопіль Губин ПАЗ 4234
13:50 Тернопіль Калуш 2 Икарус 256
13:50 Тернопіль Львів Iveco СС80Е 
13:50 Тернопіль Почаїв БАЗ 079
13:50 Тернопіль Червоноград БАЗ 079
13:55 Тернопіль Бучач Mercedes 17
13:55 Тернопіль Драганівка Mercedes 611
13:55 Хмельницький Катовіце Neoplan 40 СРЧТ
14:00 Вінниця Прага Флоренс Neoplan 40 ПТСБ
14:00 Київ Генуя Neoplan 116 ЧТ
14:00 Київ Дачна Неаполь Neoplan 116 ЧТ
14:00 Косів Москва Neoplan 49 ВТЧТСБ
14:00 Тернопіль Ів.Франківськ 2 БАЗ 29
14:00 Тернопіль Монастириська Mercedes 612
14:00 Тернопіль Рівне БАЗ 079
14:00 Тернопіль Хатки Богдан а092  СБВС-нет
14:00 Тернопіль Шумськ Volkswagen 17
14:00 Хмільник Прага Розтіли Neoplan 40 ВТ
14:05 Тернопіль Бережанка/Борщ/ Mercedes 313  ВС-нет
14:05 Тернопіль Гусятин Богдан а092
14:05 Тернопіль Золочів БАЗ 079
14:05 Тернопіль Маркова Volkswagen lt46  ВС-нет
14:05 Тернопіль Хмільник БАЗ 079
14:10 Тернопіль Бережани ЗАЗ I VAN 26
14:10 Тернопіль Великі Загайці Mercedes vario СРПТ-нет 
14:10 Тернопіль Коломия БАЗ 28
14:10 Тернопіль Коломия Богдан а091
14:20 Тернопіль Долина Mercedes 16
14:20 Тернопіль Кам.Подільський БАЗ 079
14:20 Тернопіль Кременецьь Mercedes спринтер
14:20 Тернопіль Чортків Mercedes 18
14:25 Тернопіль Чортків БАЗ 24
14:25 Тернопіль Шумськ Mercedes 24  СБ-нет
14:30 Тернопіль Коропець ПАЗ 423001
14:30 Тернопіль Хмельницький атаман
14:30 Яремча Хмельницький БАЗ 079
14:30 Яремча Хмельницький Богдан 27
14:35 Кам.Подільський Львів БАЗ 079
14:35 Тернопіль Устечко Mercedes 18
14:40 Вінниця Ів.Франківськ 2 БАЗ 29
14:40 Вінниця Яремча Икарус 41
14:40 Тернопіль Бережани Mercedes спринтер
14:40 Тернопіль Горошова ПАЗ 21  ВС-нет
14:40 Тернопіль Збараж Кп Mercedes 312
14:40 Тернопіль Кременець Mercedes 412
14:40 Хмельницький Хуст БАЗ 079
14:40 Щецин Херсон Neoplan 40  С 20.04.17
14:45 Тернопіль Бережани ЗАЗ I VAN 26
14:45 Тернопіль Горохів БАЗ 079 ПН
14:45 Тернопіль Сновидів БАЗ 28
14:45 Тернопіль Чортків БАЗ 29
14:45 Тернопіль Шацьк БАЗ 079 ПТСБВС
14:50 Рівне Чернівці БАЗ 079
14:50 Тернопіль Гусятин БАЗ 079
14:50 Тернопіль Почаїв БАЗ 079
14:50 Тернопіль Трускавецьь БАЗ 079
14:50 Херсон Щецин Neoplan 40 ВТСБВС
14:50 Херсон Щецин Neoplan 40 ПНСРЧТПТ
14:55 Тернопіль Ковель БАЗ 079
14:55 Тернопіль Ланівці ПАЗ 4234
15:00 Почаїв Гусятин БАЗ 079  
15:00 Тернопіль Батьків/Львівсь/ Iveco 3510  С 08.04.17
15:00 Тернопіль Ліщанці ПАЗ 4234
15:00 Тернопіль Львів Mercedes 312
15:00 Тернопіль Нетішин БАЗ 29
15:00 Тернопіль Підгайці Богдан 25
15:00 Умань Щецин Neoplan 40  С 17.04.17
15:00 Умань Щецин Neoplan 40  С 18.04.17
15:00 Яремча Вінниця Икарус 45
15:00 Яремча Вінниця БАЗ 29
15:05 Тернопіль Вараш Mercedes 16
15:05 Тернопіль Коцюбинці БАЗ 079
15:05 Тернопіль Яремча БАЗ 29
15:10 Тернопіль Велика Плавуча ЗАЗ I VAN 25
15:10 Тернопіль Забойки Mercedes 611  ВС-нет
15:10 Тернопіль Окопи Рута
15:15 Київ Мадрид Neoplan 116 СР
15:15 Тернопіль Бережани ЗАЗ I VAN 25
15:15 Тернопіль Саджівка Богдан а09202
15:15 Тернопіль Чортків БАЗ 28
15:15 Чернівці Рівне БАЗ 079
15:20 Тернопіль Збараж Кп Mercedes 312
15:20 Тернопіль Кременецьь Mercedes спринтер
15:25 Тернопіль Золочів БАЗ 29
15:25 Тернопіль Підгайці I VAN
15:25 Тернопіль Раковець Mercedes 609
15:25 Тернопіль Чернівці Mercedes 310
15:25 Тернопіль Шумськ БАЗ 079
15:30 Київ Уельва Neoplan 116 СР
15:30 Київ Дачна Мадрид Neoplan 116 СР
15:30 Тернопіль Дмухівці БАЗ 079
15:30 Тернопіль Рівне Mercedes 18
15:30 Тернопіль Снятин Mercedes 19
15:30 Тернопіль Старокостянтинів Volkswagen lt35
15:35 Тернопіль Борщів ГАЗ 3221
15:35 Тернопіль Велика Лука Богдан а09202  СБВС-нет
15:35 Тернопіль Гусятин БАЗ 079
15:40 Тернопіль Зол.Потік БАЗ 079
15:40 Тернопіль Кременецьь Mercedes спринтер
15:40 Тернопіль Мильне БАЗ 29
15:40 Тернопіль Чортків БАЗ 28
15:45 Тернопіль Бережани ЗАЗ I VAN 26
15:50 Тернопіль Броди БАЗ 079
15:50 Тернопіль Городенка Богдан 24
15:50 Тернопіль Мала Лука Mercedes спринтер
15:55 Тернопіль Великі Загайці Mercedes vario ПТ
15:55 Тернопіль Козова Богдан 22
15:55 Тернопіль Львів Volkswagen lt35
15:55 Тернопіль Поділля БАЗ 079 ВС
15:55 Тернопіль Поділля БАЗ 079  ВС-нет
16:00 Кам.Подільський Познань Neoplan 51 СБ С 01.06.17
16:00 Луцьк Ів.Франківськ 2 БАЗ 29
16:00 Тернопіль Долина Mercedes 19
16:00 Тернопіль Золочів ЗАЗ I VAN 24
16:00 Тернопіль Курники ПАЗ 21  ВС-нет
16:00 Тернопіль Мшанець/Збор/ БАЗ 079  ПН-нет
16:05 Тернопіль Гусятин Богдан а092
16:05 Тернопіль Кременецьь Iveco 24
16:05 Тернопіль Целіїв БАЗ 079
16:10 Тернопіль Вибудів Mercedes
16:10 Тернопіль Коропець Богдан а092  СБ-нет
16:15 Летичів Познань Neoplan 40  С 18.04.17
16:15 Львів Чернівці БАЗ 079
16:15 Тернопіль Вараш Mercedes 26
16:15 Тернопіль Кременецьь БАЗ 079
16:15 Тернопіль Нівра Mercedes 21  СБ-нет
16:15 Тульчин Львів Setra с215
16:20 Тернопіль Білогір'я Mercedes 18
16:20 Тернопіль Бережани ЗАЗ I VAN 25
16:20 Тернопіль Кулаківці Volkswagen 15
16:20 Тернопіль Оприлівці БАЗ 079
16:25 Гроттамінарда Хмельницький Van Hool ВС
16:25 Тернопіль Котюжине ПАЗ 672(м)  ПН-нет
16:30 Тернопіль Зелене/Гус/ Mercedes 609
16:30 Тернопіль Київ Mercedes спринтер
16:30 Тернопіль Кременецьь Mercedes спринтер
16:30 Тернопіль Оліїв Богдан 22  ПН-нет
16:30 Тернопіль Таурів Богдан а09202  ПН-нет
16:30 Херсон Познань Neoplan 40 ВТСБВС
16:30 Херсон Познань Neoplan 40  ВТСБВС-нет
16:30 Херсон Слупськ Neoplan 40
16:30 Хмельницький Зол.Потік БАЗ 079
16:30 Чернівці Бидгощ Neoplan 40
16:35 Тернопіль Велика Лука Богдан а09202  СБВС-нет
16:35 Тернопіль Мар'янівка БАЗ 079  СБВС-нет
16:35 Тернопіль Нововолинськ MAN 22
16:35 Тернопіль Підгайці Mercedes 312
16:40 Тернопіль Збараж Кп Mercedes 312
16:40 Тернопіль М.Боровиця БАЗ 079
16:45 Тернопіль Ів.Франківськ 2 БАЗ 29
16:45 Тернопіль Білий Потік БАЗ 079
16:45 Тернопіль Гусятин БАЗ 079 ПТВС С 07.04.17
16:45 Тернопіль Кременецьь Mercedes спринтер
16:45 Тернопіль Поручин Богдан а092
16:45 Тернопіль Хмельницький Богдан а09202
16:50 Тернопіль Мельниця Подільська ГАЗ 12
16:50 Черкаси Єлена Гура Neoplan 116  
16:50 Черкаси Єлена Гура Neoplan 116 СРСБВС С 03.05.17
16:55 Барі Одеса Neoplan 116 ПТВС
17:00 Тернопіль Коломия БАЗ 079
17:00 Тернопіль Кременецьь Mercedes спринтер
17:00 Тернопіль Лучка Mercedes 411  СБВС-нет
17:05 Тернопіль Золочів ЗАЗ I VAN 25
17:10 Тернопіль Бережани ЗАЗ I VAN 25
17:10 Тернопіль Нетерпинці Mercedes 411 ПТ
17:15 Тернопіль Броди БАЗ 29
17:15 Тернопіль Бучач БАЗ 079
17:15 Тернопіль Забойки Mercedes 611  СБВС-нет
17:15 Тернопіль Кременецьь Iveco
17:15 Тернопіль Настасів Богдан 22
17:15 Тернопіль Хмельницький БАЗ 079
17:15 Хмельницький Збараж БАЗ 079
17:20 Тернопіль Гусятин Богдан а09202 ПТ
17:20 Тернопіль Ковель БАЗ 29
17:25 Тернопіль Черче БАЗ 079
17:28 Тернопіль Збараж Кп Mercedes 312
17:30 Кути Підволочиськ БАЗ 29
17:30 Тернопіль Варшава Neoplan 40
17:30 Тернопіль Варшава Neoplan 42
17:30 Тернопіль Дмухівці БАЗ 079
17:30 Тернопіль Кременецьь Mercedes 412
17:30 Тернопіль Підгайці I VAN
17:30 Тернопіль Почаїв БАЗ 079
17:30 Тернопіль Шумськ Mercedes спринтер ПНПТВС
17:35 Тернопіль Зол.Потік БАЗ 079
17:35 Тернопіль Нетішин БАЗ 28
17:40 Тернопіль Ів.Франківськ 2 БАЗ 29
17:40 Тернопіль Теофіполь БАЗ 079
17:40 Хуст Хмельницький БАЗ 079
17:45 Тернопіль Бережани Mercedes 18  СБВС-нет
17:45 Тернопіль Залізці Mercedes 13  СБВС-нет
17:50 Тернопіль Ланівці ПАЗ 4234
17:50 Херсон Прага Флоренс Neoplan 116 ПТ
17:55 Тернопіль Ів.Франківськ 2 Mercedes 18
17:55 Тернопіль Сков'ятин Mercedes спринтер ПТ
18:00 Мадрид Київ Дачна Neoplan 116 ПН
18:00 Тернопіль Болязуби ПАЗ 32014  СБ-нет
18:00 Тернопіль Волочиськ БАЗ 079
18:00 Тернопіль Вроцлав Neoplan 44 СРВС
18:00 Тернопіль Гусятин БАЗ 079
18:00 Тернопіль Красівка ПАЗ 23  СБВС-нет
18:00 Тернопіль Кременецьь Volkswagen lt35
18:00 Тернопіль Курники ПАЗ 21  ВС-нет
18:00 Уельва Київ Neoplan 116 ВС
18:05 Львів Заліщики пегасо 35
18:10 Ів.Франківськ 2 Збараж БАЗ 29
18:10 Тернопіль Бучач БАЗ 079 ВС
18:10 Тернопіль Бучач БАЗ 079
18:10 Тернопіль Козина Mercedes 312  ПНСР-нет
18:10 Тернопіль Козова Mercedes 18
18:10 Тернопіль Мар'янівка БАЗ 079  СБВС-нет
18:15 Тернопіль Космирин БАЗ 079 ПТ
18:15 Тернопіль Рівне Mercedes 18
18:25 Київ Мадрид Neoplan 116 СР
18:25 Чернівці Львів БАЗ 079
18:30 Тернопіль Баворів ПАЗ 23
18:30 Тернопіль Бережани ЗАЗ I VAN 25
18:30 Тернопіль Кременецьь Mercedes 312
18:30 Тернопіль Мшанець/Збор/ БАЗ 079
18:30 Тернопіль Чортків БАЗ 28
18:35 Тернопіль Гусятин БАЗ 079 ПТ
18:35 Тернопіль Жабинці БАЗ 079
18:35 Тернопіль Хатки Богдан а092  СБВС-нет
18:40 Львів Хоростків Mercedes 18
18:40 Рахів Підволочиськ БАЗ 29
18:40 Рахів Підволочиськ Богдан 27
18:40 Тернопіль Збараж Кп Mercedes 312
18:40 Тернопіль Золочів БАЗ 29
18:40 Тернопіль Мельниця Подільська Рута 15
18:40 Чернівці Познань Neoplan 40  
18:40 Чернівці Познань Neoplan 40 ВС
18:45 Тернопіль Монастириська БАЗ 079
18:45 Тернопіль Теребовля БАЗ 29
18:50 Львів Волочиськ БАЗ 079
18:50 Одеса З-Ий Вокзал Карлові Вари Neoplan 116 ВТ
18:50 Одеса З-Ий Вокзал Карлові Вари Neoplan 116 ПНЧТВС С 03.04.17
18:50 Одеса Привоз Кобленц Neoplan 49 СР
18:50 Салерно Миколаїв Neoplan 116 ПН
18:50 Тернопіль Кременецьь Mercedes 311
18:50 Тернопіль Мар'янівка БАЗ 079
18:50 Херсон Кобленц Neoplan 116 СБ
18:50 Херсон Кобленц Neoplan 116 СР
18:50 Херсон Трір Neoplan 116 ПТ
18:50 Херсон Фрайбург Neoplan 116 ВТПТ
18:55 Львів Кам.Подільський БАЗ 079
18:55 Одеса Гданськ З-Ий Вокзал Neoplan 40
19:00 Київ Познань Neoplan 40 ПНПТ
19:00 Тернопіль Бережани ПАЗ 23
19:00 Тернопіль Дичків ПАЗ 23
19:00 Тернопіль Драганівка Mercedes 611
19:00 Тернопіль Чортків БАЗ 29
19:00 Херсон Прага Флоренс Neoplan 116 ПН
19:05 Ів.Франківськ 2 Дубно БАЗ 29
19:05 Тернопіль Кременецьь Mercedes спринтер
19:10 Рівне Ів.Франківськ 2 МАЗ 24
19:10 Тернопіль Луцьк БАЗ 079
19:20 Кам.Подільський Варшава Neoplan 40 СР
19:20 Тернопіль Застав'є БАЗ 079  СБВС-нет
19:20 Тернопіль Михайлівка/Борщ/ Mercedes спринтер
19:20 Тернопіль Підгайці Volkswagen lt36
19:20 Хмельницький Познань Neoplan 40 ВТПТВС С 23.04.17
19:25 Ів.Франківськ 2 Рівне МАЗ 24
19:30 Тернопіль Денисів Богдан 22
19:30 Тернопіль Дмухівці БАЗ 079
19:30 Тернопіль Плонськ Neoplan 40 ПНЧТ
19:30 Тернопіль Саджівка Богдан а09202
19:30 Тернопіль Скоморохи/Терн/ БАЗ 24  ВС-нет
19:30 Тернопіль Теребовля Mercedes 18
19:30 Тернопіль Хмельницький Mercedes 18
19:30 Щецин Чернівці Neoplan 40
19:35 Тернопіль Кременецьь Volkswagen lt35
19:35 Тернопіль Почаїв БАЗ 079
19:40 Запоріжжя Зелена Гура Van Hool 200
19:40 Мог.Подільський Львів БАЗ 29
19:40 Одеса Привокзальна Варшава Neoplan 40
19:40 Пінськ Чернівці БАЗ 079
19:40 Чернівці Лодзь Van Hool
19:45 Львів Городок БАЗ 079
19:45 Тернопіль Маловоди Mercedes 612
19:50 Тернопіль Теребовля БАЗ 24
19:50 Умань Гданськ Van Hool ВТВС
19:55 Рівне Чернівці Neoplan 216
20:00 Борщів Варшава Neoplan 40 ВТ
20:00 Борщів Варшава Neoplan 40  ВТ-нет
20:00 Городенка Київ Neoplan 116  СБ-нет С 09.04.17
20:00 Кам.Подільський Кременецьь Mercedes 18
20:05 Тернопіль Бережани ЗАЗ I VAN 25
20:10 Ів.Франківськ 2 Одеса БАЗ 079 ВС
20:10 Тернопіль Золочів БАЗ 079
20:20 Тернопіль Бучач БАЗ 28
20:20 Чернівці Рівне Mercedes спринтер
20:40 Буковель Збараж БАЗ 29
20:40 Тернопіль Броди БАЗ 079
20:55 Хуст Одеса Привокзальна Neoplan 45 Ч3
21:00 Мог.Подільський Варшава Neoplan 116
21:00 Тернопіль Бережани ЗАЗ I VAN 25
21:30 Ів.Франківськ 2 Київ Neoplan 45
21:30 Херсон Гдиня Neoplan 316 ВТПТВС
22:05 Чернівці 4 Кременецьь Mercedes спринтер
22:20 Катовіце Хмельницький Neoplan 40 ПТСБ
22:20 Тернопіль Київ Mercedes спринтер
22:30 Вінниця Вроцлав Neoplan 116 ВТЧТСБ
22:30 Вінниця Вроцлав Van Hool 200 СРПТВС
22:30 Генуя Київ Neoplan 116 ВТ
23:30 Варшава "Заходня" Херсон Neoplan 116
23:30 Яремча Київ Neoplan 40
 
 
Додати новий коментар

Вхід через Google