Ви є тут

В Тернополі пройшов Win Trail Ternopil 2018

Андрій Бородій

2 грудня Тернопіль став відомий на всю Україну завдяки організованому Ternopil Running Club трейловим змаганням під назвою - Win Trail Ternopil 2018.

Як повідомляє Тернопіль з посиланням на poglyad, спортивне дійство відбулося на Дальньому пляжі 2 грудня починаючи з 9 години і тривало майже до вечора. Участь в ньому взяло більше ніж 150 осіб – тернополян та гостей з інших міст України. Організаторами виступили біговий клуб «Ternopil running club», Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення, Тернопіль Халф марафон, Тернопіль рандей. Постановник траси – Олександр Гром’як. Координатор роботи волонтерів – Михайло Ониськів.

Старт відбувся на Дальньому пляжі, куди учасники добиралися власним транспортом, а також завдяки допомозі тернополян, які приїхали власним авто. Дистанції було 2 – 7 км (1 коло) та 21 км. В подоланні першої дистанції взяли участь 48 учасників з заявлених 50, а в другій 94 з 100. Не всі змогли приїхати, як планували. Переможцями головної дистанції стали спортсмени Івано-Франківська. Так, Лапко Андрій з Івано-Франківська став першим на дистанції 21 км з часом 1 год 34 хв 44 с серед жінок першість виборола Юрчук Оксана з за часом 1 год 47 хв 26 с. На 7 кілометровій дистанції переможцем став львів’янин Швець Володимир з часом 29,56 хв, а серед жінок першою була жителька села Ворвулинці Заліщицького району з часом 42 хв. 20 сек. Що цікаво, наймолодша учасниця трейлу Черевата Олександра теж подолала дистанцію в 21 км, як і наймолодший учасник Купрієнко Олег, 2006 р. народження з м. Стрий Львівської області.

На фініші учасників трейлу оплесками та вигуками зустрічали рідні, друзі та волонтери. Організатори нагороджували всіх медалями і запрошували на «борщик-паті», запашні напої, фрукт та солодощі від тернополянки Насті Ганджі. Підтримали учасників забігу призами та подарунками компанії «Зерновита», ТМ «Молокія», служба доставки води «Криниця», ТМ «Опілля», ресторації «Мамонт» та «Штрудель».