Ви є тут

Тернополянин Тарас Радь знову переможець!

Тетяна Риженко

На Чемпіонаті України з лижних гонок та біатлону серед спортсменів із ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору, що відбувався днями у місті Яворів Львівської області, тернопільський спортсмен Тарас Радь завоював три золоті медалі, посівши перші місця у трьох дисціплінах.

Так, Тарас Радь серед чоловіків у категорії сидячи, клас LW 10-12 виграв біатлон (спринт) на дистанції 7,5 км, лижні гонки (вільний стиль) 10 км та лижниі гонки спринт (класичний стиль) 1,2 км, підтвердивши, що він найкращий спортсмен України.

На Чемпіонаті брали участь лижники і біатлоністи з десяти областей України та міста Києва. І ці змагання були дуже важливими для спортсменів. Тому що вони починали низку важливих турнірів, як-то, Кубок світу із зимових видів спорту в м. Оберрід, Німеччина, Кубок світу із зимових видів спорту в м. Вуокатті, Фінляндія, та  ХІІІ Зимові Паралімпійські ігри в м. Пхенчхан, Корея. І, звичайно, переможці Чемпіонату України отримали путівку на ці значні змагання. Отож, зараз Тарас Радь як переможець Чемпіонату України буде сумлінно готуватися до цих змагань.

Треба сказати, що Тарас Радь, хоч і молодий, але відомий в Україні спортсмен, він неодноразово завоював призові місця як у змаганнях в Україні, так і у міжнародних чемпіонатах. Наприклад, у березні 2017 року він завоював срібну медаль у Фіналі Кубку світу, що проходив у японському місті Саппоро. Крім того, він був також золотим і срібним призером минулорічного Чемпіонату України.

Тарас Радь - народився 1999 року, майстер спорту, вихованець Тернопільського центру та ДЮСШІ «Інваспорт», зараз навчається на 1 курсі Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка на факультеті фізичного виховання. Тренує його заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України Василь Федорчак.

Про це повідомляє "Тернопіль" з посиланням на сайт Управління фізичної культури та спорту ТОДА.