У Тернополі близько 150 членів обласної організації Всеукраїнського товариства мисливців і рибалок пікетують будівлю обласної ради, вимагаючи затвердити дозволу на користування угіддями і водоймищами.
У руках вони тримають плакати з написами "Шановні депутати, доля мисливців у ваших руках", "Мисливцям - угіддя, рибалкам - водойми, громаді - бюджет!", "Гарант Конституції, забезпечте роботу обласної ради", "Мисливці мають право на полювання" . Деякі пікетувальники прийшли з мисливськими собаками, які періодично гавкають. Також мисливці за допомогою спеціальних пристроїв імітують крики диких качок.
Як пояснили мисливці і рибалки, вони повторно прийшли на пікет на день сесії обласної ради, щоб домогтися затвердження документів, що дають їм право на користування мисливськими угіддями і водоймищами.
Пікетники підкреслили, що не підуть, поки не буде прийнято рішення щодо їх питання.
Голова обласної організації ВООР Володимир Сац, якому дали можливість виступити перед депутатами, повідомив, що 20 липня закінчується термін оренди мисливських угідь і водойм, які перебувають на балансі ТМР.
"Якщо обласна рада не затвердить подані нами ще півроку тому дозвільні документи, нам доведеться скоротити 100 працівників. Крім цього, буде зірвано початок мисливського сезону. Мисливцям доведеться їхати на полювання в сусідні області ", - пояснив Сац.
Зараз в.о. голови Тернопільської облради скликав керівників усіх депутатських фракцій на погоджувальну раду, щоб таки провести сесію обласної ради.
Поки для кворуму не вистачає 6 депутатів. Керівники депутатських фракцій дискутують у пошуках компромісного рішення, яке дало б можливість забезпечити явку ще 6 депутатів і провести сесію.
Як повідомлялося, сьогодні в черговий раз не відбулася сесія Тернопільської обласної ради, яка через відсутність форуму не проходить з грудня 2012 року.
Проведення сесії блокують представники опозиційних сил, в основному від ВО "Свобода", на знак протесту проти того, що ТВК за два роки до цих пір не ввела 19 нових депутатів. ТВК ж не може зібратися на своє засідання для введення депутатів, оскільки не приходять представники провладних партій, які мають більшість у ТВК.
Через блокування роботи ТВК та обласної ради досі не прийнятий бюджет Тернопільської області.
27 червня понад 200 членів обласної організації Всеукраїнського товариства мисливців і рибалок провели пікет облради, вимагаючи провести сесію, оскільки обласна рада як власник угідь досі не прийняв рішення щодо режиму їх використання.
- 3 просмотра